Odchodził już od nas swego czasu w podobny sposób Broź, Leszczak i Kokoszka. Żaden na tym dobrze nie wyszedł. Zobaczymy co będzie ze Stolarskim.
serek.c2 napisał(a):

|
Myślę, że Stolarskiemu klub powinien zapewnić indywidualną nianię...
|
A Smuda wysyłać codziennie wieczorkiem smska z życzeniami słodkich snów.