|
Ciekawe dlaczego na Smudę nie narzeka nikt z pierwszego, BARDZO DOBRZE GRAJĄCEGO SKŁADU, tylko ławkowicze. Jakby każdy piłkarz miał się przejmować tym co mówi albo czego nie mówi trener, to dopiero byłby kabaret.
Szkoda mi odejścia Stolarskiego, ale w rundzie jesiennej bez zarzutu grał Burliga i nie było podstaw, żeby go sadzać na ławce.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|