Gwiaździsty napisał(a):

|
Jak na razie to Smuda w tym okienku transferowym "załatwił" nam ..... 2 wiślaków (Mały i Stolar). W poprzednim 1 (Sobolewski). Ciekawe kto następny ? W zamian póki co wielkie g.
|
Prawda jest taka, że sami się załatwili... jeden lepszy od drugiego!