Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66691
Stary 16.01.2014, 08:06
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie to Smuda w tym okienku transferowym "załatwił" nam ..... 2 wiślaków (Mały i Stolar). W poprzednim 1 (Sobolewski). Ciekawe kto następny ? W zamian póki co wielkie g.
Prawda jest taka, że sami się załatwili... jeden lepszy od drugiego!
Odpowiedz cytując