|
No i dobra, odszedł - nie ma o czym gadać. Szczęście w nieszczęściu, że to Lechia Gdańsk, a nie Legia... Teraz Bednarz musi jak najwięcej za niego wyciągnąć, bo uważam że nie ma sensu go trzymać do końca sezonu u nas. W takiej sytuacji logiczne jest, żeby walczyć twardo o jakiekolwiek pieniądze za niego, nawet gdyby to miało być 50 tysięcy złotych plus obowiązkowy ekwiwalent za wyszkolenie.
Aha, nie zapominajmy, że na tej pozycji mamy jeszcze Patryka Fryca. Ja mocno wierzę w jego rozwój i mam nadzieję, że nie będziemy mieli powodów, aby płakać nad brakiem prawego obrońcy. Tu trzeba myśleć nad lewym obrońcą, bo Bunoza za chwilę może też wyfrunie i wtedy będzie problem...
|