Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66678
Stary 16.01.2014, 01:04
Dobrze, że nie do Legii. To byłaby porażka także prestiżowa dla Wisły, a tak porażką jest "tylko" odejście kolejnego młodego wiślaka...

Patrzę sobie na profil Pawła na fb (na którym opublikował info o przejściu do Lechii) i potwierdza on tylko moją tezę, że chłop nie ma jaj, a tylko kulki.. Zamiast w wieku 18 lat zakasać rękawy i pokazać trenerowi, że warto na niego postawić (szczególnie, że rywalizuje z Burligą) to gość zawija kiecę i leci. Wiele może się nauczyć, zmienić ale charakter pozostanie więc wątpię, żeby furorę zrobił w przyszłości...
Dlaczego kulki nie jaja? Jest 1 w nocy, a Paweł siedzi na fejsie i komenty negatywne usuwa :/ no chyba, że uwierzymy że 100% kibiców cieszy się z jego decyzji
https://www.facebook.com/pawelstolarskiofficialFP
Odpowiedz cytując