wiertar napisał(a):

|
chyba troche sie wyjasnilo
|
Wyjaśniło się. Gość nie ma ambicji. Dobrze, że stąd poszedł...
Nic wielkiego nie pokazał, nawet od Burligi był gorszy, więc samo to mówi za siebie.
Cytat:
|
Wybrałem Lechię, bo stwierdziłem, że jest za wcześnie na wyjazd za granicę i chciałbym najpierw pograć w Ekstraklasie rok-dwa.
|
Ile?

Smuda miał rację: Jest za słaby na ekstraklasę, widać po nim typowe zepsucie a jeszcze nawet 18 lat nie skończył. Ja jeszcze czegoś takiego nie widziałem jeszcze
takich zepsutych wychowanków nam nie potrzeba...