Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66676
Stary 16.01.2014, 00:51
wiertar napisał(a):Wyświetl post
chyba troche sie wyjasnilo
Wyjaśniło się. Gość nie ma ambicji. Dobrze, że stąd poszedł...
Nic wielkiego nie pokazał, nawet od Burligi był gorszy, więc samo to mówi za siebie.

Cytat:
Wybrałem Lechię, bo stwierdziłem, że jest za wcześnie na wyjazd za granicę i chciałbym najpierw pograć w Ekstraklasie rok-dwa.
Ile?
Smuda miał rację: Jest za słaby na ekstraklasę, widać po nim typowe zepsucie a jeszcze nawet 18 lat nie skończył. Ja jeszcze czegoś takiego nie widziałem jeszcze
takich zepsutych wychowanków nam nie potrzeba...
Ostatnio edytowane przez palikot : 16.01.2014 o godz. 01:12.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując