Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.01.2014, 00:09
Qrwa, ale szkoda tej porażki dzisiaj. Spieprzylismy grę w końcówce w przewadze bo były sytuacje. W ogóle w przewadze gramy fatalnie za każdym razem. No i trochę za dużo kar dostawaliśmy w momencie gdy łapaliśmy dystans.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując