|
Przecież w Lechii nikt mu nie obieca, że od razu jak przyjdzie będzie grał w pierwszym składzie. Jaki zatem może być główny powód takiej decyzji? Przypuszczam, że tylko KASA.
Nie uważam też, że w naszym klubie piłkarz nie może się rozwinąć. Przykład Chrapka pokazuje, że przy ciężkiej pracy i nie tworzeniu wokół swojej osoby wielkiemu szumu, można po cichu robić swoje i piąć się na kolejne szczeble umiejętności i uznania. Wystarczy talent i ciężka praca!
|