Bóg chyba dla Ciebie, bo nie dla mnie. A co Stolarski na ten temat powiedział, ano potwierdzil slowa Franka.
Ty cos piles dzisiaj ? Ze wszystko do Smudy sprowadzasz ?
I trzeba sie zgodzic, ze Wisła to my, a nie jakis szmaciarz i pseudogwiazda Stolarski czy inni.