Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66664
Stary 15.01.2014, 23:57
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
chłopie co Ty gadasz !!! Ja mówie, że to Smuda twierdził, że Stolarski zostanie..
A Ty dalej na Stolarskiego.. przecież Smuda to Bóg
Bóg chyba dla Ciebie, bo nie dla mnie. A co Stolarski na ten temat powiedział, ano potwierdzil slowa Franka.
Ty cos piles dzisiaj ? Ze wszystko do Smudy sprowadzasz ?

I trzeba sie zgodzic, ze Wisła to my, a nie jakis szmaciarz i pseudogwiazda Stolarski czy inni.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.01.2014 o godz. 00:02.
Odpowiedz cytując