Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.01.2014, 23:44
No i cóż, po zaciekłym meczu przegrywamy kolejne spotkanie jedną bramką... Co więcej sytuacja jest tak abstrakcyjna, że przy wygranej z Rosją i porażce Serbów z Francją, wciąż możemy awansować na 2.miejsce i wejść do kolejnej fazy z dwoma punktami.
Odpowiedz cytując