Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66655
Stary 15.01.2014, 23:38
Wychodzi na to że albo Smuda Pie......li trzy po trzy, albo stolarski to zakłamana gnida skoro zresztą odchodzi to krzyż na drogę a fakt ze tym klubem jest Lechia niczego nie zmienia, może poza tym ze dalej będzie mógł chodzic bezpiecznie po Krakowie. Kolejny wychowanek który ma Wisłę głęboko w dupie...
Odpowiedz cytując