Wychodzi na to że albo Smuda Pie......li trzy po trzy, albo stolarski to zakłamana gnida

skoro zresztą odchodzi to krzyż na drogę a fakt ze tym klubem jest Lechia niczego nie zmienia, może poza tym ze dalej będzie mógł chodzic bezpiecznie po Krakowie. Kolejny wychowanek który ma Wisłę głęboko w dupie...