wanciak86 napisał(a):

Zapomniałeś tutaj o jednym, ale niezaprzeczalnym fakcie.
Te słowa wypowiedział Smuda w imieniu zawodnika.
A Smuda to ludzkie zero, które ciągle kłamie, naciąga i oszukuje.
I tu masz odpowiedź, odnośnie tej wypowiedzi.
|
Tyle, ze te słowa potwierdził panicz Stolarski...kończmy juz dyskusje o tym gnojku, który podobno miał Wisłę w sercu.