Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66654
Stary 15.01.2014, 23:38
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś tutaj o jednym, ale niezaprzeczalnym fakcie.
Te słowa wypowiedział Smuda w imieniu zawodnika.
A Smuda to ludzkie zero, które ciągle kłamie, naciąga i oszukuje.
I tu masz odpowiedź, odnośnie tej wypowiedzi.
Tyle, ze te słowa potwierdził panicz Stolarski...kończmy juz dyskusje o tym gnojku, który podobno miał Wisłę w sercu.
Odpowiedz cytując