Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66649
Stary 15.01.2014, 23:24
No i wziął i poszedł w....u.
https://pbs.twimg.com/media/BeDKMJaCIAEomYZ.jpg:large - tutaj jest pożegnanie od Lucasa Guedesa jakby ktoś nie wierzył fb (oficjalny fanpage, wtf?).
Osobiście wielkiej straty nie widzę, życzę mu wszystkiego najlepszego w Lechii. Z Probierzem będzie mu potrzebne.
18 lat to taki głupi wiek gdzie kilka pochlebstw i szczypta włażenia w dupę może zrobić chłopcu (tak chłopcu, dzisiaj rzadko kiedy 18 latka można uznać za mężczyznę) wodę z mózgu. Jeśli uważa, że w Lechii będzie mu lepiej, krzyżyk na drogę. Pozytywem jest to, że możemy się skupić na Frycu, który imo pokazał o wiele więcej niż Stolarski gdy dostawał szansę. Dodatkowo w rezerwach gra niejaki Bartłomiej Kolanko. Nie wiem co z chłopa będzie ale przed przyjściem Smudy dano mu zaprezentować się w pierwszej drużynie w sparingach i wyglądał całkiem nieźle. Większa szansa dla niego, żeby się wybić.

Odpowiedz cytując