|
Jedyny plus, ze nie do Legii, wtedy to juz moglby pozegnac sie z miastem i w przyszlosci jak Bereszynski bac sie wychodzic na miasto z obawy, ze wroci bez zebow. Dwa nie ladnie, ze taki jak narazie mizerny pilkarz dyktuje warunki... Swiat stanal na glowie. Jego zasranym obowiazkiem bylo podpisac kontrakt z Wisla i walczyc i 1 sklad i transfer zagranice.
Oby z Lechia Wisla wytargowala wiecej kasy.
|