wanciak86 napisał(a):

Nie za przejście a za PODPIS. To zdecydowanie OLBRZYMIA różnica.
Widzę, że nie ma tu się co dalej wypowiadać, tutaj Smuda już jest bogiem.
Całe szczęście, że reszcie kraju wynik Wisły nie zamydlił oczu na tą fałszywa gnidę.
Dobranoc.
|
Czytaj dokładnie, proszę cię, przynajmniej wg. Weszło legła dawała 400k euro za przejście Stolara do Legii w tej chwili Wiśle + milion złotych dla stolara za podpis.
Gdzie napisałem, że Smuda jest dla mnie bogiem? Wyniki osiąga, tylko to go broni.