|
A niech sobie Stolarski gra w Lechii. Nawet dobrze, że tam idzie, przynajmniej całkiem niezły Fryc będzie miał większe szanse na grę. Nie wiem czemu wszyscy się tak zachwycają grą Stolarskiego. Przeciętny zawodnik, który tylko z racji tego, że mamy słabą kadrę ma szanse grać u nas ogony. Młody może i jest, ale w jego wieku w takiej Holandii jest ze 100 lepszych od niego. Wcale też nie widzę tego jego wielkiego potencjału. Nie ma ani dryblingu, ani jakiejś świetnej szybkości, więc żadnen z niego wielki pomocnik nie będzie. Boczny obrońca z niego co najwyżej średni, bo ma braki w ustawianiu się. Jestem przekonany, że maks co może osiągnąć to poziom Piotrka Brożka, z roku 2008, o ile kiedyś to osiągnie. Zachowuje się natomiast jak gwiazdor. Dobrze, że chociaż wybrał Lechię bo nie będzie miał z kibicami Wisły pod górkę.
|