Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66627
Stary 15.01.2014, 22:21
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
ale.. o czym Ty mówisz? Przecież ekwiwalent dla Wisły NIC się nie zmienia.
Będzie to 70tys zł. Zmienia się tylko kasa dla zawodnika, który w Lechii dostanie mniej niż w Legii mu oferowano. Czy to nie świadczy dobrze o Nim ?
Według mnie bardzo dobrze, nie to o .. tfu tfu Małecki.
Nie chodzi o ekwiwalent (ten jest stały) tylko o kasę za wcześniejsze przejście do Legii czy też do Was... Nie wiesz jakie pieniądze oferowała mu Legia a jakie Lechia, poza tym co o nim dobrze świadczy bo nie kumam? Wypiął się na klub, który go wychował, którego podobno On jak i jego stary są kibicami...

Osobna sprawa to działanie Lechii - jak dla mnie niefajne zachowanie i nie będę swoich odczuć ukrywał.
Odpowiedz cytując