wanciak86 napisał(a):

ale.. o czym Ty mówisz? Przecież ekwiwalent dla Wisły NIC się nie zmienia.
Będzie to 70tys zł. Zmienia się tylko kasa dla zawodnika, który w Lechii dostanie mniej niż w Legii mu oferowano. Czy to nie świadczy dobrze o Nim ?
Według mnie bardzo dobrze, nie to o .. tfu tfu Małecki.
|
Nie chodzi o ekwiwalent (ten jest stały) tylko o kasę za wcześniejsze przejście do Legii czy też do Was... Nie wiesz jakie pieniądze oferowała mu Legia a jakie Lechia, poza tym co o nim dobrze świadczy bo nie kumam? Wypiął się na klub, który go wychował, którego podobno On jak i jego stary są kibicami...
Osobna sprawa to działanie Lechii - jak dla mnie niefajne zachowanie i nie będę swoich odczuć ukrywał.