Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66626
Stary 15.01.2014, 22:18
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
ale.. o czym Ty mówisz? Przecież ekwiwalent dla Wisły NIC się nie zmienia.
Będzie to 70tys zł. Zmienia się tylko kasa dla zawodnika, który w Lechii dostanie mniej niż w Legii mu oferowano. Czy to nie świadczy dobrze o Nim ?
Według mnie bardzo dobrze, nie to o .. tfu tfu Małecki.
Chłopaczek obrażony o to , że zasłużenie siedział na ławce odchodzi. Bardzo dobrze to o nim świadczy....

Sportowiec to jest taka Justyna Kowalczyk , która zanim coś osiągnęła ostro zap.... a po sukcesie nie spoczęła na laurach tylko przykręciła przysłowiową śrubę. A tutaj jeden z drugim obrażeni o siedzenie na ławce uciekają na wybrzeże . Ktoś już nazwał Polskich panów piłkarzy nie sportowcami a hobbystami. Niech sobie tylko darują opowiastki o złym Smudzie .
Odpowiedz cytując