wanciak86 napisał(a):

ale.. o czym Ty mówisz? Przecież ekwiwalent dla Wisły NIC się nie zmienia.
Będzie to 70tys zł. Zmienia się tylko kasa dla zawodnika, który w Lechii dostanie mniej niż w Legii mu oferowano. Czy to nie świadczy dobrze o Nim ?
Według mnie bardzo dobrze, nie to o .. tfu tfu Małecki.
|
Chłopaczek obrażony o to , że zasłużenie siedział na ławce odchodzi. Bardzo dobrze to o nim świadczy....
Sportowiec to jest taka Justyna Kowalczyk , która zanim coś osiągnęła ostro zap.... a po sukcesie nie spoczęła na laurach tylko przykręciła przysłowiową śrubę. A tutaj jeden z drugim obrażeni o siedzenie na ławce uciekają na wybrzeże . Ktoś już nazwał Polskich panów piłkarzy nie sportowcami a hobbystami. Niech sobie tylko darują opowiastki o złym Smudzie .