Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66624
Stary 15.01.2014, 22:10
może będzie Bogiem, a może kolejnym zmarnowanym talentem.

Też nie rozumiem, o co całe to halo z jego transferem. Gość w tej rundzie nie pokazał nic. Nawet nie było sensu się zastanawiać on, czy Burliga, bo ten drugi był o klasę lepszy. A to tylko Burliga.

A tutaj bój, jakby to dzięki niemu Wisła zawdzięczała miejsce na pudle. Dla mnie może iść gdzie chce, choćby i do tej Legii - ewidentnie widać, że ktoś mu z mózgu już niezłą papkę zrobił, zachowuje się jak gwiazdor, a nie pokazuje nic sensownego.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując