Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25247
Stary 15.01.2014, 22:05
Koncesja poszukiwawcza, a wydobywcza to nie jest to samo. Przecież tak chętnie i za friko chciał rozdawać koncesje Orion-Jędrysek. Teraz to jest jakiś problem? Problemem prawdzywym jest to, że sławetna ustawa łupkowa wprowadziła takie rygory i została tak szybko uchwalona, że koncerny przestają się interesować próbnymi odwiertami.

Czy ta osobie kłamie? Raczej dobiera fakty pod swoją tezę.