|
Koncesja poszukiwawcza, a wydobywcza to nie jest to samo. Przecież tak chętnie i za friko chciał rozdawać koncesje Orion-Jędrysek. Teraz to jest jakiś problem? Problemem prawdzywym jest to, że sławetna ustawa łupkowa wprowadziła takie rygory i została tak szybko uchwalona, że koncerny przestają się interesować próbnymi odwiertami.
Czy ta osobie kłamie? Raczej dobiera fakty pod swoją tezę.
|