Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66620
Stary 15.01.2014, 21:59
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co.. 9 lat już tu jestem..
I czytam Was od laaat, ale praktycznie nigdy sie nię wypowiadam - siedzę sobie w cieniu.
Jednak proszę Ciebie, przypomnij sobie teksty o Burlidze rok temu.
Burliga zawsze miał pod górkę wśród kibiców bo jest drewniany i często bezsensownie fauluje. Nie można jednak odmówić mu efektywności, którą Stolarskiego bił na głowę.

Swoją drogą to uważam, że prawa obrona to nie była pozycja dla Stolarskiego ale w obecnej sytuacji nie ma co nawet zaczynać tego tematu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując