Arked napisał(a):

|
Stolarskiego. Do Burligi nic nie mam. Pracowity gość i zostawia serce na boisku, choć wielkim piłkarzem na pewno nie jest. Nie twierdzę też, że Paweł nie ma talentu, bo wyraźnie widać, że ma to coś, ale moim zdaniem jak na razie nie zasłużył sobie na całą uwagę jaką się mu poświęca. W mediach zrobili z nim zawieruchę jakby chodziło co najmniej o młodego Cristiano Ronaldo. Trochę to śmieszne.
|
Wiesz co.. 9 lat już tu jestem..
I czytam Was od laaat, ale praktycznie nigdy sie nię wypowiadam - siedzę sobie w cieniu.
Jednak proszę Ciebie, przypomnij sobie teksty o Burlidze rok temu.