Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66615
Stary 15.01.2014, 21:02
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Za wszelka cene chca wypchac Stolarskiego z Wisły ze Smuda rozmawiał, ze zamierza zostac w Wisle a Oni dalej ciagna ten wozek szkoda w ogole czytac to co podaje weszlo

Weszło to pedały, to fakt. Ale akurat niepotwierdzonych info transferowych, to nie było jeszcze ŻADNEGO.
Transfer załatwił Piekarski, który siedzi w kieszeni u "nowych" szefów klubu..
Ja osobiście taką plotkę o Stolarskim usłyszałem w sobotę 11go, od strażnika pieczęci Lechii. Dzis się potwierdziło.

Co by nie było, chyba można się cieszyć, że jednak do Lechii - a nie do Legii.

Ps. Słowa Smudy to już chyba każdy w tym kraju się nauczył, gdzie można sobie włożyć..
Smuda to kłamca i bajkopisarz, i nie pisze tego prowokacyjnie - ale chyba dobry wynik drużyny zasłonił ten widok co niektórym..

Cytat:
"@T_Galinski: Piekarski: - Paweł zaakceptował ofertę Lechii i podpisze kontrakt z tym klubem. W czwartek siadamy do negocjacji z działaczami Wisły."
Ostatnio edytowane przez wanciak86 : 15.01.2014 o godz. 21:16.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując