mitmichael napisał(a):

|
Za wszelka cene chca wypchac Stolarskiego z Wisły ze Smuda rozmawiał, ze zamierza zostac w Wisle a Oni dalej ciagna ten wozek szkoda w ogole czytac to co podaje weszlo
|
Weszło to pedały, to fakt. Ale akurat niepotwierdzonych info transferowych, to nie było jeszcze ŻADNEGO.
Transfer załatwił Piekarski, który siedzi w kieszeni u "nowych" szefów klubu..
Ja osobiście taką plotkę o Stolarskim usłyszałem w sobotę 11go, od strażnika pieczęci Lechii. Dzis się potwierdziło.
Co by nie było, chyba można się cieszyć, że jednak do Lechii - a nie do Legii.
Ps. Słowa Smudy to już chyba każdy w tym kraju się nauczył, gdzie można sobie włożyć..
Smuda to kłamca i bajkopisarz, i nie pisze tego prowokacyjnie - ale chyba dobry wynik drużyny zasłonił ten widok co niektórym..
Cytat:
|
"@T_Galinski: Piekarski: - Paweł zaakceptował ofertę Lechii i podpisze kontrakt z tym klubem. W czwartek siadamy do negocjacji z działaczami Wisły."
|