Można przeszukać moje komentarze. Chyba jest to jedno z najszerzej opisywanych przeze mnie zagadnień w tym temacie. A skąd mam informację? Czytam, dochodzę do wniosków, a poza tym współpracowałem z kilkoma ekspertami od energetyki, brałem udział w szkoleniach/sympozjach o zbieżnej tematyce (nie stricte łupkowej, ale pobliskiej), a także staram się śledzić największe portale oraz blogi krajowe i zagraniczne. Polecam chociażby blog Szcześniaka, oraz portal CIRE jeśli chodzi o strony w języku polskim.
PS. Nie ma to jak specjaliści z jedynej słusznej opcji
Filmik oglądany dawno, chyba sam go wrzucałem.