Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66611
Stary 15.01.2014, 19:55
gigant napisał(a):Wyświetl post
Przypomina sie saga z Kowalczykiem i jego przyjściem do Wisły przed chyba 10 laty , przyjdzie czy nie? Teraz ze Stolarskim sytuacja odwrotna, odejdzie czy nie?
Saga się skończyła, odszedł... i dobrze!
Odpowiedz cytując