Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66608
Stary 15.01.2014, 19:27
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Rzygam już tym pojazdem po Smudzie od strony weszlo
No Stano ma straszny afront do niego, i robi sie juz to zalosne. Jak ognia przez cala runde unikal pochwal dla Franza za postawe Wisly jesienia a gdzie tylko sie da to stara sie mu dolozyc. Mniejsza o to czy slusznie czy nie wazne zeby mu dokopac.

Ciekawe czym tak Smuda mu sie narazil? Znajac smude pewnie kiedys powiedzial zakolastemu patre meskich slow a teczowy Krzysio obrazil sie na amen
Odpowiedz cytując