No proszę, a łysy Rumburak nie przeciął.
I ten uśmiech, on na pewno coś wie, czego inni nie wiedzą
No dobra, tyle żartów.
Żartów, drodzy wielbiciele p. Jacka, żartów
A poważnie. Są dwa aspekty dzisiejszego dnia.
Pierwszy, że jest to wreszcie krok w kierunku normalnego a nie wirtualnego działania spółki. Jest jeden z podstawowych elementów działania klubu piłkarskiego. Są boiska, jest zaplecze. Może nie jest to kosmos, ale jest. Oddalenie od miasta nie jest aż tak duże by stanowiło większy problem. Krok jest może nieco ułomny, bo przecież to tylko dzierżawa i to przez TF, ale na jakiś czas przynajmniej do kiedy TF będzie z Wisła rozwiązuje problem. Może z czasem gdy sytuacja finansowa się poprawi uda się obiekt przejąc. Swoją drogą 10 milionów... Jak pomyśle ile przez te lata poszło na nietrafione transfery i ile mogliśmy mieć za to boisk.
I drugi, że jest to spełnienie postulatów kibiców o których to można było i na tym forum od wielu lat przeczytać. Na ile to "gardłowanie" odniosło skutek i było jednym z przyczynków decyzji o powstaniu tej bazy tego pewnie nie dowiemy się nigdy. W każdym razie Ci co "gardłowali" jakąś drobną satysfakcje dzisiaj mają.