|
Ja też poczekałbym na oficjalne potwierdzenie. Będzie, jak będzie, ale ktoś sporo straci na wiarygodności.
Ale z polska piłką musi być naprawdę słabo, skoro takie zamieszanie robi się wokół piłkarza, który JESZCZE NIC NIE POKAZAŁ, a w meczu z Zawiszą był kręcony tak niemiłosiernie, że żal było patrzeć.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|