|
Przecież to było od początku oczywiste, że łupkowe eldorado to w większości fikcja, a zostaną głównie nasze koncerny łożące grube miliardy na odwierty oraz kilka film amerykańskich, które wynegocjują korzystne dla siebie umowy. Jak machina łupkowa ruszy w okolicach 2020 to będzie dobrze.
|