Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25238
Stary 15.01.2014, 18:40
Przecież to było od początku oczywiste, że łupkowe eldorado to w większości fikcja, a zostaną głównie nasze koncerny łożące grube miliardy na odwierty oraz kilka film amerykańskich, które wynegocjują korzystne dla siebie umowy. Jak machina łupkowa ruszy w okolicach 2020 to będzie dobrze.