Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66593
Stary 15.01.2014, 18:31
Jak już miał odejść do lepiej do Lechii niż do Legii. Widać nowi właściciele sypnęli kasą, milion za podpis to sorry, ale Wisła w czasach oszczędności nie miała chyba z czym startować.

Szkoda.

Zresztą może i talent, ale sam nie wiem, czy te wszystkie kluby się za bardzo nie napalają i może sie przejadą.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując