|
Jak już miał odejść do lepiej do Lechii niż do Legii. Widać nowi właściciele sypnęli kasą, milion za podpis to sorry, ale Wisła w czasach oszczędności nie miała chyba z czym startować.
Szkoda.
Zresztą może i talent, ale sam nie wiem, czy te wszystkie kluby się za bardzo nie napalają i może sie przejadą.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|