|
A dlaczego piszecie że mecz z Rosją to będzie mecz o honor? Wychodzą chyba po trzy zespoły z każdej grupy, zakładając że dziś przegramy z Francją a Rosja przegra z Serbami to nadal mamy szansę na 3 miejsce. Wiadomo że wtedy to już praktycznie nie ma co liczyć na dalszy awans,ale szanse na wyjście z grupy C nadal są.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|