@up
Bartkowski był jednym z najlepszych zawodników Widzewa w ostatnich sezonach, na dodatek lewy obrońca (wielka dziura jeśli Bunoza faktycznie odejdzie), wie co to bieda więc pewnie kasy wielkiej nie będzie wymagał (w końcu Widzew o ile wogóle płaci to jeszcze mniej niż my

)a na dodatek młody Polak, co dla niektórych jest wielkim plusem. Wg mnie sprowadzenie go do nas było by bardzo dobrym posunięciem. Jedyny niewielki problem jaki widzę to to, że wraca do zdrowia po kontuzji.