Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15906
Stary 15.01.2014, 17:39
@up
Bartkowski był jednym z najlepszych zawodników Widzewa w ostatnich sezonach, na dodatek lewy obrońca (wielka dziura jeśli Bunoza faktycznie odejdzie), wie co to bieda więc pewnie kasy wielkiej nie będzie wymagał (w końcu Widzew o ile wogóle płaci to jeszcze mniej niż my )a na dodatek młody Polak, co dla niektórych jest wielkim plusem. Wg mnie sprowadzenie go do nas było by bardzo dobrym posunięciem. Jedyny niewielki problem jaki widzę to to, że wraca do zdrowia po kontuzji.
Ostatnio edytowane przez riv : 15.01.2014 o godz. 17:42.

Odpowiedz cytując