Ciekawe czy coś ruszy w tym roku z łupkami, nowy minister coś tam przebąkuje od czasu do czasu, a fakty są takie:
Cytat:
W tym tygodniu okazało się, że po Exxonie, Talismanie i Marathonie, także włoski koncern Eni rezygnuje z biznesu łupkowego w Polsce. Firma nie przedłużyła wygasającej na początku stycznia koncesji. Krótko mówiąc w gazie łupkowym mamy kryzys i niestety przybrał one permanentną postać. Co gorsza, nieoficjalnie w branży mówi się, że 2-3 kolejne firmy także przygotowują się do opuszczenia Polski.
|
http://gazownictwo.wnp.pl/bardzo-mal...956_1_0_0.html