Wyświetl pojedynczy post
fox mulder
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25237
Stary 15.01.2014, 17:37
Ciekawe czy coś ruszy w tym roku z łupkami, nowy minister coś tam przebąkuje od czasu do czasu, a fakty są takie:

Cytat:
W tym tygodniu okazało się, że po Exxonie, Talismanie i Marathonie, także włoski koncern Eni rezygnuje z biznesu łupkowego w Polsce. Firma nie przedłużyła wygasającej na początku stycznia koncesji. Krótko mówiąc w gazie łupkowym mamy kryzys i niestety przybrał one permanentną postać. Co gorsza, nieoficjalnie w branży mówi się, że 2-3 kolejne firmy także przygotowują się do opuszczenia Polski.
http://gazownictwo.wnp.pl/bardzo-mal...956_1_0_0.html