Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3081
Stary 15.01.2014, 14:29
Weszlo jest specyficznym portalem. Dobrze pisze i zyje z tymi od ktorych dostaje jakies korzysci.
Za informacje z pierwszej reki o tym co sie dzieje w legii i pierwszenstwo do nich (Np transfer Jodlowca, Bereszynskiego do Benfiki czy Furmana) Stano zdecydowal sie ze bedzie chodzil na pasku Lesnodorskiego.

Podobna sprawa z Osuchem i niewkorymi menadzerami np Piekarski czy Fabrka Futbolu.

Na takie wzgledy w Krakowie ten redaktor nie ma co liczyc bo Cupial i otoczenie leja na takie propozycje i ukladziki na taka skale z dziennikarzami, wiec rzadko pisze sie pozytywnie.

Tak jak zawsze zle sie bedzie pisac o konkurencji swoich kumpli jak w przypadku Kucharskiego.

Portal ten obiektywnym dziennikarstwem sie juz nie moze pochwalic. Ale maja takie prawo ich cyrk i ich malpki czyli ci czytajacy ich artykuly
Odpowiedz cytując