Weszlo jest specyficznym portalem. Dobrze pisze i zyje z tymi od ktorych dostaje jakies korzysci.
Za informacje z pierwszej reki o tym co sie dzieje w legii i pierwszenstwo do nich (Np transfer Jodlowca, Bereszynskiego do Benfiki czy Furmana) Stano zdecydowal sie ze bedzie chodzil na pasku Lesnodorskiego.
Podobna sprawa z Osuchem i niewkorymi menadzerami np Piekarski czy Fabrka Futbolu.
Na takie wzgledy w Krakowie ten redaktor nie ma co liczyc bo Cupial i otoczenie leja na takie propozycje i ukladziki na taka skale z dziennikarzami, wiec rzadko pisze sie pozytywnie.
Tak jak zawsze zle sie bedzie pisac o konkurencji swoich kumpli jak w przypadku Kucharskiego.
Portal ten obiektywnym dziennikarstwem sie juz nie moze pochwalic. Ale maja takie prawo ich cyrk i ich malpki czyli ci czytajacy ich artykuly
