Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66588
Stary 15.01.2014, 12:43
Tak jak napisałem na głównej - może gość za wszelką cenę chciał się wyrwać z Brazylii do Europy, więc rok w II lidze albańskiej to już jakaś tam europa jest. Ma 20 lat więc przynajmniej jest perspektywiczny.

Natomiast po co nam tylu zawodników z poza UE? Przecież od 2015 będzie mogło biegac maks 3 a rok później maks 2.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując