Oglądnąłeś jeden filmik z Kowalskim i wypowiadasz się jak byś śledził ich poczynania od początku i na bieżąco.
Żeby było śmieszniej, we wspomnianym przez Ciebie filmiku mówi dlaczego krytykuje PiS i że podobno chcieli się z nimi układać (znaczy RN z PiS). Na ile to wiarygodne - nie wiem, ale skoro widać jesteś obeznany w temacie to może się ustosunkujesz do jego słów?
Po drugie - Hofman też się w mediach wypowiada, ale czy ktoś go nazywa prezesem PiS? Kowalski przecież nie sam reprezentuje RN w mediach. Przykładowo Bosak.
I tu po trzecie.
Pooglądaj sobie kilka dyskusji z jego (Bosaka) udziałem, będziesz miał dużo konkretów. Krytykę na PO też znajdziesz, ale krytykować to każdy potrafi (a już politycy to prawdziwi profesjonaliści w tym temacie). Ważniejsze, że gość myśli konstruktywnie i ma ciekawe pomysły - tu odsyłam na przykład do jego udziału w konferencji KNP.