Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25225
Stary 15.01.2014, 10:48
Jest on twarzą RN w mediach jak go mam tytułować? Nie szef z RN? A co do krytyki, Tuska krytykowal jako część układu pookrągłostołowego, nie za to co od sześciu lat wyprawia. Przy okazji dorzucił tam jeszcze Kaczyńskiego "bo tez był przy okrągłym stole". Tak wygląda krytyka obecnej władzy ze strony RN. Natomiast tak jak napisałem, nagle wstał, podniósł głos, zaczął machać rękami i bredzić coś o pisie jako kontrolowanej opozycji, dziwił sie dlaczego pis nie ma telewizji i tym podobne farmazony. Po czym przeprosił ze sie zdenerwował . Jest gdzieś filmik z tego przedstawienia.

Skoro krytykują władzę to pokaż mi gdzie? Zaznaczam nie chodzi mi o teksty "wszyscy to złodzieje" "banda czworga" itd. Chodzi mi o przykład konkretnej krytyki PO czy PSL za konkretne idiotyzmy których się dopuszczają. Ciekawy jestem czy znajdziesz .

No i najważniejsze. Co RN robi w sprawie smoleńska, bo mam wrażenie że z jakichś powodów jest to dla nich niewygodny temat. A to już wesołe nie jest.

Więc jeszcze raz. RN krytykuje PO bez konkretów jako część układu do którego należy także pis, umówmy się że ciężko to nazwać krytyką władzy. Natomiast PiSu czepia się w TVNowskim stylu o każdy duperel dlatego moje stwierdzenie że RN czepia się PiS zamiast PO jest jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Twoja aktywność w temacie jest tego najlepszym dowodem.
Hej Nasz TS !!