|
Senior Member
Offline
|
|
Marcin_fan napisał(a): 
Ale nie powie Pan chyba, że konieczność dojeżdżania własnymi samochodami, ok. 35 kilometrów w jedną stronę, nie jest dla was uciążliwa.
....
Czyli piłkarze dojeżdżają własnymi samochodami czy jest podstawiany jakiś autobus pod R22?
|
dziesięć znaków
|
|