|
Sarki i w tej rundzie wiele razy na sprincie dawał radę, tylko z tego co pamiętam zawsze w koncowej fazie akcji
albo
- źle przyjął i piłka wyszła na róg
- źle przyjął i piłka została mu odebrana
- źle przyjął i dośrodkował w nienaturalnej pozycji, przez co te dośrodkowanie było mizerne
ale sprinty i wyprzedzanie zawodników było kilka razy, więc na pewno tu nie stracił za wiele
|