Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25219
Stary 14.01.2014, 19:12
Pan_Wątrobian napisał(a):Wyświetl post
A mnie Kaczyński już w....ia swoim socjalistycznym programem i tym ,że zaczął opluwać polskich Narodowców.Uważa sie za jedyną słuszną prawice koło której nawet nie leżał
Jakiż to "socjalistyczny" program Cie wk...ia? Wiesz coś o nim poza tym że propaganda nazywa go "socjalistyczny"? Pomoc dla rodzin wielodzietnych czy podatki dla banków i hipermarketów też Cie wk...ają?

Skoro Narodowcy zamiast krytykować postkomunistyczną władzę wraz z nią plują na PiS to czego się spodziewałeś? Szef RN cały wywiad krytykował cudaka na siedząco, a jak miał zaplanowane pojechać PiSowi to wstał zaczął się wydzierać, machać rękami, a na koniec "przeprosił że się uniósł" . To jest ta "słuszna prawica"? Szczerze wątpię.
Hej Nasz TS !!