Pan_Wątrobian napisał(a):

|
A mnie Kaczyński już w....ia swoim socjalistycznym programem i tym ,że zaczął opluwać polskich Narodowców.Uważa sie za jedyną słuszną prawice koło której nawet nie leżał
|
Jakiż to "socjalistyczny" program Cie wk...ia? Wiesz coś o nim poza tym że propaganda nazywa go "socjalistyczny"? Pomoc dla rodzin wielodzietnych czy podatki dla banków i hipermarketów też Cie wk...ają?
Skoro Narodowcy zamiast krytykować postkomunistyczną władzę wraz z nią plują na PiS to czego się spodziewałeś? Szef RN cały wywiad krytykował cudaka na siedząco, a jak miał zaplanowane pojechać PiSowi to wstał zaczął się wydzierać, machać rękami, a na koniec "przeprosił że się uniósł"

. To jest ta "słuszna prawica"? Szczerze wątpię.