63.5 Kg napisał(a):

|
Czyli teraz nam wychodzi na to ze Paweł ma po prostu ojca pojeba który za wszelka cene chce zrobić już z niego gwiazde...
|
Bo Smuda tak powiedział? No tak - z jego ust zawsze płynęła tylko prawda i mądrość. A nawet jak to prawda co chlapnął tym razem to coś takiego nie powinno wyjść poza klub. Znów głupie paplanie, które nikomu na dobre w krótszym czy dłuższym czasie nie wyjdzie.
A w kwestii ostatecznych rozstrzygnięć - zostanie czy nie (i na jak długo) może jednak poczekajmy chociaż do urodzin Pawła.