Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
25217
14.01.2014, 18:42
A mnie Kaczyński już w....ia swoim socjalistycznym programem i tym ,że zaczął opluwać polskich Narodowców.Uważa sie za jedyną słuszną prawice koło której nawet nie leżał
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian