AS82 napisał(a):

|
Która sonda ? Z tego topicu ? Tu pewnie w wiekszosci glosuje gimbaza , która uwierzyła ,że Kaczyński to jakiś bohater narodowy.
|
Głosuje ten kto chce, a wynika z tego, że do nocnej zmiany już niewielu się przyznaje. A przytłaczająca większość chce tą bandę pogonić. Co jest bardzo krzepiące.