Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25215
Stary 14.01.2014, 18:08
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Która sonda ? Z tego topicu ? Tu pewnie w wiekszosci glosuje gimbaza , która uwierzyła ,że Kaczyński to jakiś bohater narodowy.
Głosuje ten kto chce, a wynika z tego, że do nocnej zmiany już niewielu się przyznaje. A przytłaczająca większość chce tą bandę pogonić. Co jest bardzo krzepiące.
Hej Nasz TS !!