Drozd napisał(a):

Jak pokazuje sonda jest ich niewielu.
Pewnie że sobie dadzą radę, ale tylko do brzegu urwiska. Którym dla nich jest wykopanie patentowanych oszustów. Wtedy znowu będą drżały o 6 rano i zawodziły że demokracja jest zagrożona.
|
Która sonda ? Z tego topicu ? Tu pewnie w wiekszosci glosuje gimbaza , która uwierzyła ,że Kaczyński to jakiś bohater narodowy.