Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25213
Stary 14.01.2014, 17:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak pokazuje sonda jest ich niewielu.

Pewnie że sobie dadzą radę, ale tylko do brzegu urwiska. Którym dla nich jest wykopanie patentowanych oszustów. Wtedy znowu będą drżały o 6 rano i zawodziły że demokracja jest zagrożona.
Która sonda ? Z tego topicu ? Tu pewnie w wiekszosci glosuje gimbaza , która uwierzyła ,że Kaczyński to jakiś bohater narodowy.