Drozd napisał(a):

|
Hehehe niemożliwe jak ten rudy pechowy, ledwo wygrał wybory przyszedł kryzys światowy. Co pojedzie na wczasy to jakaś zadyma. Płaczą rzewnie lemingi, lecz czyż ich to wina, że gdy plemiel potrzebny w szafie los zaklina.
|
Człowieku , PO popierają ci którym w Polsce się dobrze żyje , mają dobrze płatną pracę ,własną rodzinę ,którą mogą utrzymać . Im sie żyje dobrze i oni nie chcą żadnych zmian . Do tego wolą spokojnego Tuska niż straszącego ludzi Kaczyńskiego . Więc jeżeli ,ktoś "rzewnie płacze" nad swoją dolą ,to jest to głównie elektorat PISu . O lemingi się nie martw ,dadzą sobie świetnie rade.