Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25208
Stary 14.01.2014, 16:08
Coś to hyc Madzia bęc jakoś dziwnie cyklicznie przypada co roku na zimę. Czyżby wszystkie fatum wybierały sobie okres zimowy i czas szusowania w Dolomitach na okres zmaterializowania się?

Wiem, że Sakiewiczowe brukowce piszą bzdury, ale to są bzdury do kwadratu.