|
Żaden pasiasty i żadne kompleksy. Nie przeczyta się całości i już jakieś absurdalne zarzuty. Parchy są za tępe,żeby napisać tego typu rozprawkę. Tekst ukazał się bodajże w Rzepie. Forma jest jaka jest bo miałem to wklejone do notatnika i nie chciało mi się bawić w ogarnianie akapitów. No i nie przesadzajcie bo na esy floresy Cygana nikt nie narzeka.
|