|
Zawodnik jest wart tyle, ile klub chce za niego dać. Nie podpisał jeszcze kontraktu, więc w praktyce nie ma tematu.
Polskie kluby tak właśnie muszą jeszcze przez wiele lat egzystować. Wychować/kupić tanie, wypromować i w miarę szybko sprzedać. Kto zostaje w tej lidze po 27 roku życia ten po prostu jest za słaby na cokolwiek lepszego.
Gówno większość obchodzi czy on sobie poradzi czy nie, liczy się tu i teraz czyli konkretny zastrzyk finansowy.
Jedni szkolą, inni nie... każdy ma swoją politykę rozwoju klubu.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|