Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24174
Stary 14.01.2014, 14:57
Zawodnik jest wart tyle, ile klub chce za niego dać. Nie podpisał jeszcze kontraktu, więc w praktyce nie ma tematu.
Polskie kluby tak właśnie muszą jeszcze przez wiele lat egzystować. Wychować/kupić tanie, wypromować i w miarę szybko sprzedać. Kto zostaje w tej lidze po 27 roku życia ten po prostu jest za słaby na cokolwiek lepszego.
Gówno większość obchodzi czy on sobie poradzi czy nie, liczy się tu i teraz czyli konkretny zastrzyk finansowy.
Jedni szkolą, inni nie... każdy ma swoją politykę rozwoju klubu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując