cfa napisał(a):

|
Wszystko fajnie tylko tego jednego nie potrafię zrozumiec. Jeden z pozujących na twardych zawodników miał za ciężko na treningach ? Nie wiem jak w Turcji trenują, ale chyba też ciężej.
|
Pewnie nie chodziło o sam wysiłek, tylko fakt, że Małecki był po nich ewidentnie wolniejszy i stracił dynamikę. Sarki chyba zresztą też.
Tak by wynikało z samych wypowiedzi Małeckiego dla mediów.
Zwierze napisał(a):

Piotrek jest teraz prezesem, czy w radzie zasiada? Jak go podszedłeś, że udzielił tylu informacji?
PS Dopiero teraz widzę nick...
|
No, OK, ale to się pokrywa w 100% z wypowiedziami Małeckiego, Smudy i Bednarza. Piotrek nie powiedział absolutnie niczego, czego by już w mediach nie przewałkowano z dziesięć razy. Smuda w każdym wywiadzie od przyjścia tutaj podkreśla trudną sytuację finansową klubu, zawodnicy nie kryją, że są opóźnienia.