Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66559
Stary 14.01.2014, 14:40
cfa napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie tylko tego jednego nie potrafię zrozumiec. Jeden z pozujących na twardych zawodników miał za ciężko na treningach ? Nie wiem jak w Turcji trenują, ale chyba też ciężej.
Pewnie nie chodziło o sam wysiłek, tylko fakt, że Małecki był po nich ewidentnie wolniejszy i stracił dynamikę. Sarki chyba zresztą też.
Tak by wynikało z samych wypowiedzi Małeckiego dla mediów.

Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Piotrek jest teraz prezesem, czy w radzie zasiada? Jak go podszedłeś, że udzielił tylu informacji?
PS Dopiero teraz widzę nick...
No, OK, ale to się pokrywa w 100% z wypowiedziami Małeckiego, Smudy i Bednarza. Piotrek nie powiedział absolutnie niczego, czego by już w mediach nie przewałkowano z dziesięć razy. Smuda w każdym wywiadzie od przyjścia tutaj podkreśla trudną sytuację finansową klubu, zawodnicy nie kryją, że są opóźnienia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2014 o godz. 14:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując