|
Wreszcie jakieś pozytywne informacje. Oby Solarski został, a Lucas dostał pozwolenie na grę. FIFA nie powinna robić mu problemów, skoro i tak tu zostanie, a przy naszej kadrze będzie mógł po prostu wcześniej zacząć zdobywać ligowe doświadczenie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|